NAŠE ZNAČKY

Naši dizajnéri každoročne vytvoria tisíce návrhov v súlade s najnovšími módnymi trendmi. Sme ľudia s vášňou pre módu, ktorí počúvajú potreby našich zákazníkov.

Pre nich existujeme a tvoríme.

V našom portfóliu nájdete päť už dobre známych značiek:

Každá z nich je určená inej skupine zákazníkov, ktorí majú osobitý životný štýl,  iný spôsob prezentovania sa, ako aj iné potreby.

Všetky naše značky boli vytvorené za účelom pomôcť vyjadrovať svoje emócie a plniť si sny vďaka tomu ako sa cítime a pôsobíme.


Reserved je značka, ktorej kolekcie odrážajú najnovšie trendy a kombinujú klasické strihy s originálnymi inšpiráciami priamo z prehliadkových mól a nechýbajú ani alternatívne dizajny od influencerov. Inšpiráciu čerpá z multikulturalizmu veľkých metropol Európy a Ameriky, ale aj z každodennej mestskej reality Tokia alebo Soulu.

Ponuka značky zahŕňa dámske, pánske a detské línie. Súčasťou kolekcií je aj unisex oblečenie a široká ponuka tehotenského oblečenia. Reserved ponúka rozmanité kolekcie odrážajúce najnovšie trendy, minimalistické kolekcie ako aj prémiové výrobky vynikajúcej kvality.

Pri tvorbe kolekcií značka vynakladá veľké úsilie na hľadanie a implementovanie nových riešení v oblasti udržateľnej módy a postupne zvyšuje podiel ekologických modelov z línie Eco Aware vo svojich kolekciách.


Cropp je streetwearová módna značka, ktorá zákazníkom pomáha vytvoriť vlastný štýl. Ponúka dámske a pánske kolekcie doplnené širokou škálou doplnkov a obuvi.

 Značka pomáha vyjadriť emócie a posúvať hranice. Inšpiráciu čerpá zo súčasnej kultúry, hudby a kreatívne ich mieša s najnovšími trendmi. 

Počas procesu navrhovania sa dizajnéri značky zameriavajú na spoluprácu s vizuálnymi umelcami, ilustrátormi a graffiti umelcami z celého sveta. 

Značka už roky podporuje kultúrne podujatia súvisiace so streetartom.


House kombinuje najnovšie trendy s pouličným štýlom. Zameriava sa na ležérny štýl, ponúka odvážne kombinácie a výrazné doplnky. 

Zákazníkmi značky sú ľudia mladí duchom, ktorí sa neberú príliš vážne a užívajú si život naplno.

House vo svojich kolekciách odkazuje na umenie, popkultúru a trendy sociálnych médií, pričom sa inšpiruje aj štýlom rušnej veľkomestskej ulice. 

Vyzýva k hre s módou a dáva priestor na formovanie vlastného štýlu.


Mohito je určené ženám, ktoré milujú módu a oceňujú originálnu mestskú eleganciu. Sú sebavedomé, uvedomujú si svoje prednosti a dokážu ich vyjadriť prostredníctvom vlastného jedinečného štýlu.

Značka ponúka oblečenie a doplnky v celej škále energických farieb a vzorov, ktoré zdôrazňujú ženskosť bez ohľadu na miesto a situáciu.

Mohito hľadá inšpiráciu v kultúre a reaguje na aktuálne trendy a čerpá z ulíc veľkých módnych metropol a prehliadkových mól počas týždňov módy.


Značka Sinsay reaguje na potreby svojich zákazníkov a ponúka najnovšie trendy za atraktívne ceny.

Rozmanitosť  kolekcií umožňuje zostaviť módne oblečenie na každú príležitosť.

Sinsay ponúka línie, ktoré sú zdrojom inšpirácie pre tínedžerov, ženy, ako aj pre mužov, ktorí uprednostňujú ležérny mestský štýl.

Značka ponúka aj pohodlné a funkčné oblečenie pre mamičky a milé výrobky a doplnky pre deti.

Ponuku značky Sinsay dopĺňajú dekorácie do domácnosti, ako aj línie kozmetiky a starostlivosti o pleť.